Robotyka Lego Wedo 2.0

Jeśli Twoje dziecko ma od 6 do 9 lat i kocha klocki Lego,

a Ty chcesz zainteresować go programowaniem

to sprawdź co dla Was przygotowałem.

Chcesz zainteresować swoje dziecko w wieku 6 - 9 lat programowaniem?

Opracowałem 5 lekcji wideo dla dzieci, które chcą nauczyć się programować pojazdy i roboty które same złożą z zestawu Lego Wedo 2.0. Każda z 5 lekcji to wprowadzenie, osobny projekt z klocków i kilka ciekawych programów które wprawią konstrukcje w ruch.

Kurs zawiera 5 godzin, 40 minut lekcji wideo z instrukcjami krok po kroku

Cena promocyjna

99 PLN

249 PLN

Dołącz do kursu

Czego możesz spodziewać się po kursie:

Twoje dziecko zbuduje 5 efektownych i funkcjonalnych modeli z klocków

Pozna ciekawostki, cechy, historię i przykłady omawianych tematów

Zrealizuje ok. 20 osobnych programów które uruchomi na modelu

Pozna sens nauki Programowania, widząc jak działają własne roboty

Spędzi miło czas, z przyjemnością bawiąc się po lekcji modelem

Będzie miało miało działający model którym pochwali się najbliższym

Zrobi sobie pamiątkowe zdjęcie, nagra film z modelem

Lista lekcji wideo dostępnych w kursie:

Lekcja 01: Robo Policja

Twoje dziecko pozna czym są pojazdy RCV, służące do kontroli tłumu, pozna ich przykłady, cechy i historię. Zbuduje własny pojazd - Robo Policję. Zaprogramuje go aby odliczał i ruszał do akcji, jeździł i migał jak prawdziwy wóz policyjny.

Czas trwania lekcji: 1 godzina 4 minuty

Lekcja 02: Robo Asystent

Twoje dziecko pozna czym są roboty asystenci, pomagające ludziom w ich codziennych czynnościach, pozna ich przykłady, cechy i historię. Zbuduje własnego robota - Robo Asystenta. Zaprogramuje go aby witał się, jeździł po przechyleniu głowy, a także miał ukryty tajny kod.

Czas trwania lekcji: 1 godzina 11 minut

Lekcja 03: Dźwig

Twoje dziecko pozna czym jest dźwig portowy, ładujący i rozładowujący kontenery w porcie, pozna ich przykłady, cechy i historię. Zbuduje własne urządzenie - Dźwig. Zaprogramuje go aby między innymi automatycznie podnosił ciężary sygnalizując migającą lampką, a następnie opuszczał.

Czas trwania lekcji: 1 godzina 14 minut

Lekcja 04: Spychacz

Twoje dziecko pozna czym są ładowarki przegubowe, mające bardzo wiele zastosowań, pozna ich przykłady, cechy i historię. Zbuduje własną ładowarkę przegubową - Spychacz. Zaprogramuje go aby między innymi aby powoli przepychał obiekty po ich wykryciu i cofał się po komendzie głosowej.

Czas trwania lekcji: 1 godzina 7 minut

Lekcja 05: Traktor

Twoje dziecko pozna czym są ciągniki rolnicze, pracujące na farmach, pozna ich przykłady, cechy i historię. Zbuduje własny Traktor. Zaprogramuje go aby między innymi aby reagując na ruchy dłonią i głos – uruchamiał się i jechał do przodu lub do tyłu.

Czas trwania lekcji: 1 godzina 5 minut

Więcej lekcji już w przygotowaniu!

Najczęściej zadawane pytania

12 miesięcy, lub dłużej jeśli pod koniec tego okresu zdecydujesz się przedłużyć dostęp d kursu za ułamek wartości.
Ty oraz Twoje dziecko potrzebujecie przede wszystkim klocków Lego Wedo 2.0 (nr. 45300), a także zainstalowanej bezpłatnej aplikacji Wedo 2.0 na tablecie.
Kurs przeznaczony jest dla dzieci które nigdy nie miały styczności z programowaniem, klockami Lego Wedo. Jeśli Twoje dziecko wcześniej miało do czynienia z programowaniem to genialnie - dużo płynniej przejdzie przez kurs i zacznie eksperymentować na zupełnie innym poziomie.
Bardzo staramy się, aby każdy kurs był wyjątkowy i dawał maksymalną wartość oraz jakość, ale jak najbardziej - do 14 dni możesz bez problemu napisać do nas i poprosić o zwrot kosztów, jeśli kurs nie spełnił Twoich oczekiwań.
Zdecydowanie tak. Naszym zamiarem jest w serii Scratch Junior stworzyć przynajmniej 3 kursy po 5 lekcji, chociaż pomysłów mamy na dużo więcej. Jesteśmy w trakcie opracowywania nowej serii.
Zdecydowanie tak. Inaczej nie dowiesz się czy styl, zakres, jakość, podejście i ćwiczenia odpowiadać będą Tobie i Twojemu dziecku. Obowiązkowo polecamy Lekcję Bezpłatną. Kliknij w logo po lewej stronie na górze tej strony i po załadowaniu strony głównej, na dole strony wybierz interesującą Cię Lekcję Bezpłatną.

Cena promocyjna

99 PLN

249 PLN

Dołącz do kursu